Знаю! Рятую! Допомагаю!
КЗ «ІФОЦЕМДтаМК»

Читати докладно про проект


Номер заявки: 40

Навчальний заклад: КЗ «ІФОЦЕМДтаМК»

Факультет: Навчально-тренувальний відділ

Що потребує університет: Фліпчарт з магнітною поверхнею; Губка магнітна для фліпчарту; Набір маркерів; Проектор; Екран для проектора; Проекторний столик; Презент

Приблизна вартість: 160000 грн.

Дедлайн: до вересня 2017року

Обгрунтування і деталі проекту:
Навчально-тренувальний відділ КЗ «ІФОЦЕМДтаМК» функціонує з метою підвищення ефективності надання медичної допомоги населенню області.
Основними завданнями відділу є:
• покращення рівня медичного обслуговування на догоспітальному етапі працівниками системи екстреної медичної допомоги шляхом вдосконалення їх практичних навичок
• підготовка та підвищення кваліфікації з надання першої невідкладної медичної допомоги працівників, професійні обовязки яких повязані з наданням такої допомоги
• поширення знань серед населення про надання першої домедичної допомоги.
Дослідження процесу організації навчання з до госпітальної медичної та домедичної допомоги доводить надзвичайну важливість та актуальність таких занять, висуває нові вимоги часу до організації навчання, а саме включення до навчальної програми елементів тактичної медицини. Постійне удосконалення матеріальної бази для відповідного забезпечення навчального процесу покращує візуалізацію та вдосконалює відпрацювання практичних навичок.
Ми ставимо перед собою наступні цілі та завдання:
1. Закупівля:
- матеріально-технічного обладнання;
- манекенів-тренажерів для навчання населення основам серцево-легеневої реанімації;
- презентаційного обладнання.
2. Сприяння практичному здійсненню міжнародних, загальнодержавних, регіональних та місцевих програм, що спрямовані на забезпечення доступної та якісної медичної допомоги.
3. Сприяння впровадженню у практику сучасних наукових розробок та лікувально – діагностичних технологій в медичних закладах області.
4. Сприяння навчанню та підвищенню кваліфікації медичного персоналу.
5. Сприяння навчанню населення області основам серцево-легеневої реанімації.
6. Формування позитивної суспільної думки про діяльність галузі охорони здоров’я в засобах масової інформації, інформування фахівців та населення про досягнення у галузі медичної науки і практики та впровадження новітніх технологій в медицині.
В умовах недостатнього бюджетного фінансування закладів охорони здоров’я, благодійна допомога є суттєвою підтримкою в оновленні матеріально-технічної бази медичних установ.
Враховуючи вищенаведене, адміністрація комунального закладу «Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» звертається до Вас з проханням у сприянні закупівлі необхідного обладнання для НТВ Центру.
За надану Вами допомогу будуть вдячні не тільки наші працівники, але й люди, яким ми, завдяки Вашій підтримці, зможемо допомогти.
Щиро сподіваємося на Ваше розуміння та підтримку.

Автор заявки: Перчик Мар'яна Романівна
Якщо Ви бажаєте зв'язатися напряму з автором заявки, звертайтеся за контактною інформацію до нашого центру за телефоном +38 (063) 851-36-36


Фотографії проекту