Моніторинг та аналіз лісових насаджень
Національний лісотехнічний університет України

Читати докладно про проект


Номер заявки: 38

Навчальний заклад: Національний лісотехнічний університет України

Факультет: Лісового господарства

Що потребує університет: Квадрокоптер, NDVI камера

Приблизна вартість: 90000 грн.

Дедлайн: до кінця червня 2017

Обгрунтування і деталі проекту:
Наявність квадрокоптера дасть змогу студентам та викладачам університету, які зацікавлені в сфері геоінформаційних систем та дистанійного зондування реалізувати свої проекти та вийти на якісно новий рівень досліджень. Що потрібно і для чого ?. Квадрокоптер з комплектом обладнання(орієнтовна вартість 55 000 грн.) При наявності дрона буде можливим отримати знімки високої якості для створення детальних мап лісових насаджень, виявлення незаконних рубок (проблема яких особливо гостро стоїть в наш час), створення так званих 3D point cloud мап. Отриманні дані дадуть можливість аналізувати екологічний стан територій, моделювати вплив антропогенних чинників на навколишнє середовище, провести детальну інветаризацію насаджень.
2. NDVI камера (орієнтовна вартість 35 000 грн.) Камера дасть змогу визначати відбивну здатність різних спектрів (інфрачервоного та червоного) та отримувати наступні показники:
- тип грунту;
- кількість акомульованої вологи;
- продуктивність насаджень;
- кількість біомаси;
- потужність та характеристика снігового покриву.

Автор заявки: Стрелецький Назарій Олегович
Якщо Ви бажаєте зв'язатися напряму з автором заявки, звертайтеся за контактною інформацію до нашого центру за телефоном +38 (063) 851-36-36

Copyright © STUD-POINT 2017