Відкрита лабораторія електроніки Lampa
Київський Політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

Читати докладно про проект


Номер заявки: 36

Навчальний заклад: Київський Політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

Факультет: Електроніки

Що потребує університет: Фінансування ремонту нового великого залу бібліотеки КПІ, в якому розміститься наша високотехнологічна Hardware лабораторія (поряд з IT просто

Приблизна вартість: 1 000 000 грн.

Дедлайн: До 31.12.2017

Обгрунтування і деталі проекту:
Lampa — це відкрита лабораторія для вивчення електроніки, IoT та Embedded, розробки мікросхем, створення прототипів і стартапів. З безкоштовним доступом для всіх зацікавлених.
Основна задача — інтеграція університетів та індустрії для підготовки професійних інженерів готових до розробки складної електроніки. Маємо велику кількість електронного обладнання і експертизу в багатьох напрямках електроніки, проводимо унікальні для України заходи (наприклад, семінари і хакатони по створенню мікропроцесорів, школи для дітей по вивченню мікрокомпютерів і створенню мікросхем, тощо). Успішно функціонуємо уже два роки на волонтерських засадах і надихаємо власним прикладом інші університети до створення аналогічних проектів (КНУ, НАУ).
Детальна інформація про лабораторію: https://www.imena.ua/blog/lampa-talks.
Досі ми працювали у невеликому старому приміщенні, але зараз маємо амбіціозну мету створити інноваційну лабораторію у великому залі бібліотеки КПІ для проведення розробок і освітніх заходів з безкоштовним публічним доступом. Маємо повну підтримку адміністрації КПІ та вже виділений читальний зал. Виграли 740 000 на придбання високотехнологічного обладнання і вже проводимо закупівлі: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/show/336.
Залишилося відремонтувати старий читальний зал, створивши в ньому велику і світлу лабораторію, що буде навчати сотні людей і мотивувати їх до творчості. Просимо у цьому вашої допомоги! Підготували презентацію-пропозицію для спонсорів: https://docs.google.com/presentation/d/16FqVlZ_GCZyVrkZDm26EKblODADikWZ-G7aU6bU7gSk/edit?usp=sharing.
Для ремонту великого приміщення, здатного вмістити багато охочих до знань, потрібна велика сума. Хотілося б залучити до фінансування як можна більше компаній для зменшення окремих вкладів та ефективного спільного використання ресурсів. Тож будемо раді будь якій допомозі. Якщо не фінанасовій, то обладнанням, або цікавими ідеями.

Автор заявки: Короткий Євген Васильович
Якщо Ви бажаєте зв'язатися напряму з автором заявки, звертайтеся за контактною інформацію до нашого центру за телефоном +38 (063) 851-36-36

Copyright © STUD-POINT 2017