Кузня української інтелігенції
Дніпровський національний університет імені олеся Гончара

Читати докладно про проект


Номер заявки: 33

Навчальний заклад: Дніпровський національний університет імені олеся Гончара

Факультет: Історичний

Що потребує університет: Стільці, столи, ноутбук, фліпчарт, колонки, пуфи

Приблизна вартість: 37 000 грн.

Дедлайн: квітень- серпень

Обгрунтування і деталі проекту:
Проект має на меті створення для студентів на базі гуртожитку № 2 Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара молодіжного центру «Кузня української інтелігенції».
Плануємо розбудувати даний молодіжний центр, перш за все, ставлячи перед собою ціль – задовольнити потребу студентства в місці для альтернативного проведення часу. За здійсненим нами соціологічним опитування з 2500 студентів – 1950 (78%) засвідчили, що такого місця їм не вистачає.
Кузня стане місцем для проведення різноманітних культурно-освітніх заходів: тренінгів, хакатонів, відкритих дискусій, перегляду кінофільмів та творчих вечорів, створить середовище для реалізації своїх ідей, розширить комунікацію серед студентів міста, слугуватиме підґрунтям для формування суспільної думки. Створена україномовна бібліотека формуватиме інтелектуальну спільноту. Проведений час в Кузні буде корисним і пізнавальним. Це збільшить відсоток осіб, що будуть цікавитись політичним життям і сприятиме популяризації культури, освіти та принципів демократії, розвитку громадянської активності, а відтак і сталому розвитку міста та України.
Допомоги потребуємо для омеблювання та технічного забезпечення освітньої платформи. Нам потрібно закупити столи, стільці, фліпчарт, ноутбук, колонки, пуфи, задля повноцінного функціонування молодіжного простору і можливості проведення на його базі модерних, затребуваних молоддю заходів.
У результаті відкриття даної платформи для студентів збільшиться кількість людей, які займуться самоосвітою, зросте кількість студентів, які читають та критично мислять. Створення "Кузні української інтелігенції" сприятиме окультуренню студентської молоді, формуванню цінностей та побудові громадянського суспільства. Відтак у ході проекту формуватиметься покоління не тільки мисляче, а й діюче.

Автор заявки: Стрижко Гліб Євгенович
Якщо Ви бажаєте зв'язатися напряму з автором заявки, звертайтеся за контактною інформацію до нашого центру за телефоном +38 (063) 851-36-36

Copyright © STUD-POINT 2017