Мультимедіа для менежерів
Житомирський державний університет імені Івана Франка

Читати докладно про проект


Номер заявки: 31

Навчальний заклад: Житомирський державний університет імені Івана Франка

Факультет: Соціально-психологічний

Що потребує університет: мультимедійний проектор для спеціальності

Приблизна вартість: 11000 грн.

Дедлайн: до вересня 2017 р.

Обгрунтування і деталі проекту:
Доброго дня!
Мене звати Карпюк Ольга, я є завідувачем кафедри менеджменту і адміністрування Житомирського державного університету імені Івана Франка.
Наразі, наша кафедра є випускаючою, щороку приблизно випускається до 60 студентів зі спеціальності Менеджмент. На кафедрі в нашому 21 сторіччі відсутній власний мультимедійний проектор, який би міг забезпечити якісно викладати лекційні та практичні заняття. На сьогоднійшній день, відсутність власного проектора - це крок назад до якісної освіти. На факультеті є мультимедійні проектори, проте їх кількість не забезпечує всі випускаючі кафедри, і для всіх викладачів щодня створюється жива черга за мультимедійним проектором.
Свого часу, ми звертались за допомогою до різних бізнес- структур як області, так і м.Києва, особливо компаній IT-сфери та банківських структур. Знаємо, що існують програми в таких установах по списанню техніки, строк експлуатації якої завершився. Проте позитивної відповіді та підтримки ми не отримали.

Тому, звертаємось до вас, як до першої, просто інноваційної платформи в цій сфері, за допомогою.

Будемо раді співпраці та будь-якій допомозі.
З повагою, Ольга Карпюк.

Автор заявки: Карпюк Ольга Анатоліївна
Якщо Ви бажаєте зв'язатися напряму з автором заявки, звертайтеся за контактною інформацію до нашого центру за телефоном +38 (063) 851-36-36


Фотографії проекту